تبلیغات
عموپورنگ تنها قهرمان من - تسلیت


http://www.8pic.ir/images/qlnqu3t7op5j9n5ptoco.jpghttp://www.8pic.ir/images/jxmuu0tyqiuw3d8me8nz.jpg


http://www.8pic.ir/images/hfu30r2lyq16sbpr935p.jpg


http://www.8pic.ir/images/w83i9nob7j47qun95vea.jpg

http://www.8pic.ir/images/lqmg83tne3up92w8bbat.jpg

درباره‌ی جنجال‌های عکس سلفی عمو پورنگ با پدرش :
«این یک جنازه نیست»
یک‌روز به تو می‌گویند که آخرین‌بار که دیده بودی‌اش کی بوده و یا همچین سوالاتی، قرار است آماده بشوی تا بگویند که دیگر نیست، که متاسفند،به همین سادگی...
بعد می‌روی «شناسایی‌»اش می‌کنی،هزاربار در مسیر تا آن سردخانه(اتاق دورافتاده از محیط بیمارستان با یک قفل فلزی رویش، آرزو می‌کنی که اشتباهی رخ داده باشد تا اینکه کشو را که بیرون می‌کشند تیر خلاص شلیک می‌شود، عمومن همیشه درست است و اشتباهی رخ نداده، او آن‌جاست، خود خودش است با دستان و جسمی یخ کرده. شاید زرد شده باشد و نقاطی از بدنش کبود، احتمالن صورتش دفرمه شده است.
این‌ها را نمی‌نویسم تا دردتان بگیرد، تا گریه کنید...می‌نویسم تا بدانید، برای تمام آدم‌های این دنیا، این یک جنازه است ولی برای شما یک پدر است که دیگر تکان نمی‌خورد، ممکن است تصویرش برای دیگر «خشن» باشد، اما برای شما نیست....
شما می‌خواهید یک تصویر داشته باشید از آخرین «بودن‌»ش، از آخرین دیدار با جسمش، پدرتان است، حق دارید! می‌توانید آن را در صفحه‌ی شخصی‌تان در هر جایی که باشد منتشر کنید، اینستاگرام و فیس‌بوک هم ندارد. آن‌جا صفحه‌ی شخصی شماست، راوی و حاوی لحظات تلخ و شیرین زندگی شما....شاید بگویید مخاطب داریوش فرضیایی کودکان هستند، بله مخاطبش بچه‌ها هستند اما کاربران شبکه‌های اجتماعی «نباید»کودک باشند، و اگر حضور کودکانمان را در این محیط‌ها می‌پذیریم پس به آن‌ها مجوز دیدن هر محتوایی را (چه خشن و چه مستهجن و....)می‌دهیم .
داریوش فرضیایی حق دارد آخرین تصویر پدرش را در هرکجا که می‌خواهد منتشر کند و شما حق ندارید او را سرزنش و یا قضاوت کنید. صفحات شخصی هر فرد منحصرن مرتبط به خود اوست، کما اینکه این تصویر یکی از آخرین روزهای حیات پدرش است و نه پیکر فوت شده‌ی او.
روزی شما هم در جایگاه او خواهید بود، اگر نخواستید که آخرین لحظه‌یتان را با پدرتان ثبت کنید، اگر نخواستید که برای آخرین بار ببینیدش، آن‌وقت می‌توانید بشینید و بیانیه‌ها صادر کنید.
دست بردارید، ما اینجا یک فرزند را داریم که تمام زندگی‌اش را، پشتوانه‌اش را از دست داده و خواسته تصویری از او در صفحه‌اش منتشر کند.شما هم روزی در این جایگاه قرار خواهید گرفت. دیگران را قضاوت نکنید.
تاریخ : جمعه 30 خرداد 1393 | 12:34 ب.ظ | نویسنده : ایده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
نمایش نظرات 1 تا 30